Podporujeme

VELLA team

Jsme hlavním partnerem sportovního týmu Vella Cycling, jehož členové nám pomáhají s vývojem a testováním cyklistického a běžeckého oblečení.
cyklistika, cyklistické oblečení, individuální potisk
cyklistika, cyklistické oblečení, individuální potisk
cyklistika, cyklistické oblečení, individuální potisk

Martina a Petra

VELLA pro nás představuje kvalitu a bezpečí. Když vítr píská kolem uší, přes vlny a vodu není nic vidět a my se sotva udržíme na lodi, tak víme, že se můžeme spolehnout na všechno, co se ve Velle vyrobí. A naše originální barevné týmové oblečky jsou vidět daleko po vodní hladině a všem soupeřům rády ukazujeme záda!

Výsledky: Holky plachtí již od mala a poslední roky závodí na dvou posádkové plachetnici lodní třídy Fireball. Během úrazu kolene Petry se Martina v roce 2013 stala vicemistryní Evropy a mistryní Světa v lodní třídě Fireball v kategorii ženy na lodi. Sestry Martina a Petra se staly také mistryněmi České republiky. Tento titul v následujícím roce obhájily a přidaly ještě druhé místo z kategorie mixů. Poslední roky se holky více věnují rodině a mají malé děti. Martina se pak realizuje jako trenér tréninkové skupiny Rozkošáci, kde už začíná loď obstojně řídit i její šestiletá dcera.
plachetnice, jachting
plachetnice, jachting, vítr, podporujeme
Image
plachetnice, jachting, vítr, podporujeme
plachetnice, jachting, vítr, podporujeme
plachetnice, jachting, vítr, podporujeme

TJ Slávia Česká Skalice oddíl Jachtingu

"Vella je super firma, u které víme, že to, co potřebujeme bude ne 100 % ale 1000 %. Největší předností společnosti Vella je kvalita, rychlost a spolehlivost. Nejvíce oceňuji potisk sportovního oblečení, protože grafický design si můžeme navrhnout sami a víme, že nikdo jiný nebude mít stejné oblečení, tudíž máme zaručenou originalitu oblečení."
jachting, plachetnice, jachtařský klub, podporujeme
jachting, plachetnice, jachtařský klub, podporujeme
jachting, plachetnice, jachtařský klub, podporujeme

SK Nové Město nad Metují

Se společností Vella máme zkušenosti již patnáct let.

Spolupráce započala při zavádění atletických dresů do výroby ve Velle. Naši atleti byli první, kteří je testovali při trénincích a atletických závodech. Vella postupně atletické oblečení stále vylepšovala až do současné, velmi kvalitní podoby. Pro nás je velkou výhodou, že firma je schopna rychle zareagovat na poptávku, nemá v podstatě žádná omezení v materiálech ani grafice a kvalitě tvorby designu. O tom svědčí i velmi kreativní soupravy, které Vella již třikrát vyráběla pro reprezentanty kraje, jež startovali na Olympiádě dětí a mládeže.

V posledních letech pro nás Vella vyráběla celou řadu reklamních bannerů a praporů s potiskem, které hojně využíváme při propagaci našich obchodních partnerů, kteří tak mají zajištěnou výtečnou prezentaci při sportovních akcích. Vella nám dodala také velký skládací stan z nepromokavého materiálu, který poskytuje výtečné zázemí pro závodní kancelář při pořádání atletických a lukostřeleckých závodů.

Díky neomezeným možnostem při aplikaci grafických návrhů na dresy, reklamní bannery a stany se z Velly stal vyhledávaný dodavatel, který je schopen pracovat kvalitně, rychle a za velmi solidní ceny.
atletika, atletický klub, podporujeme
atletika, atletický klub, podporujeme, nužkové stany, celopotisk
atletika, atletický klub, podporujeme, půjčovna pronájem stanů

Lyžařský klub Nové Město nad Metují

S Vellou se nám spolupracuje dobře již několik let. Na každou akci a závod, který s ni pořádáme jsou skvěle přichystaní. Nezaskočí je ani silný mráz či déšť. Přicházejí stále s novými produkty a my jim pomáháme s testováním v extrémních podmínkách. Bez jejich stanů a celkového zázemí si už neumíme pořádání závodů představit. A jako bonuse, jsme všude dobře vidět a každý potencionální závodník přesně pozná, kam má jít.
lyžování, lyžařský klub, podporujeme
lyžování, lyžařský klub, podporujeme
lyžování, lyžařský klub, podporujeme

Rybářská reprezentace ČR - muškařský sport

Muškaření je velmi ušlechtilá, a pro mnohé také královská disciplína sportovního rybolovu. Zároveň je však také moderní muškařina komplexní způsob rybařiny, při kterém můžeme využít různé techniky lovu k přelstění prakticky všech druhů ryb, které lze na udici chytat. Aby se při přepravě udicím nic nestalo, máme na ně obaly z Velly a jsme nadmíru spokojeni.
muškaření, rybářský sport, podporujeme
muškaření, rybářský sport, podporujeme
muškaření, rybářský sport, podporujeme
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz