VOLNOČASOVÉ A FIREMNÍ OBLEČENÍ

Součástí naší nabídky je i oblečení pro volný čas a to nejen pro sportovce, ale i jejich fanoušky, rodinné příslušníky. Chcete ukázat, že jste jeden tým? Pořiďte si trička ve stejném designu. Využití najdete i ve firemní sféře. Vhodné na veletrhy, výstavy či prodejní akce. Sjednoťte se, ať vás nikdo nepřehlédne.

Využití najdete i ve firemní sféře. Vhodné na veletrhy, výstavy či prodejní akce.

Sjednoťte se, ať vás nikdo nepřehlédne.

Pořiďte si trička ve stejném designu.

Navrhněte si vlastní originální oblečení, vaše kreativita není omezena.

Naše materiály najdou uplatnění i při provozování vodních sportů.

Na výběr je z kvalitních materiálů, různých typů límečků a lze si i přesně stanovit počet kusů v zakázce.

VOLNOČASOVÁ TRIKA A POLOKOŠILE

Image
Image
Při zakázkové výrobě je možné nejen volit ze standardních střihů a designů, ale také poskytovat vlastní návrhy a fotografie. Každý kus může být jedinečný a plně přizpůsoben zákazníkovým představám. Navrhněte si vlastní originální oblečení, vaše kreativita není omezena. Na výběr je z kvalitních materiálů, různých typů límečků a lze si i přesně stanovit počet kusů v zakázce.

ČELENKY, ČEPICE A ŠÁTKY

Pro různé sportovní, propagační i volnočasové aktivity může přijít vhod i funkční sportovní čelenka z oboustranně pružného materiálu. Čelenka může být zateplená z materiálu s vnitřní integrovanou počesanou vrstvou nebo slabá z lehkého prodyšného materiálu. Čelenka je vhodná např. na běhání. 


Doporučujeme dále i naše léty prověřené sportovní čepice s bambulkou, volnočasovou houmlesku nebo multifunkční šátek s možností vlastního reklamního potisku. Velká škála využití těchto produktů je velkou výhodou a už vám nikdy nebude zima na uši či obličej.

Nenašli jste mezi sportovním oblečením, co jste hledali? Potřebujete například týmové oblečení pro svůj kuželkářský tým či rybářský oddíl? Neváhejte nás kontaktovat.

DÁMSKÉ LEGÍNY

Image
Image

Legíny jsou velice pohodlné a využitelné nejen na sport ale i na běžné nošení. Mají široký pas, který podtrhne dámské křivky a neškrtí. Přiléhavý střih zaručí zpevnění celé postavy. Vyrobené jsou z materiálu o gramáži 210 g/m2. Švy jsou prošity pružnou nití plochým stehem.

Celopotištěné dámské elastické legíny s lemem vám vytvoříme v originálním designu. Potisk je prováděn kvalitní digitální technologií metodou sublimačního tisku. Barevnost, složitost a kreativita vašeho potisku není omezena.

TEPLÁKOVÉ SOUPRAVY

Zakázková výroba teplákových souprav se sublimačním potiskem přináší kombinaci jedinečného designu, odolného potisku a možnosti osobního vyjádření. Je to skvělá volba pro ty, kteří chtějí nosit oblečení, které nenajdou na běžném trhu, a zároveň si cení kvality a odolnosti svých outfitů.
Image
Image
Nenašli jste to pravé?

Potřebujete více informací?

Image
Image
Image
Image
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz