PRAPORY, VLAJKY, BANNERY

Klasické vlajky a prapory jsou stále žádané a využívané reklamní, prezentační či komunikační formáty. Chcete zvýraznit sídlo vaší firmy nebo prodejny aby vás zákazníci snadno našli? Nabízíme zakázkovou výrobu textilních i PVC bannerů a vlajek s možností délky tisku až 100 metrů. Naše technologie umožňuje tisk jakéhokoliv motivu podle přání zákazníka, od jednoduchých grafických designů až po složité vizuální prezentace.

Velkoplošný tisk s možností délky tisku až 100 metrů.

Textilní vlajky různých rozměrů s možností přizpůsobení uchycení dle požadavků zákazníka.

Vlajky jednotlivých států odolávající povětrnostním podmínkám.

Textilní i PVC bannery vhodné do interiéru i exteriéru.

Velkoformátový potisk textilu na zakázku. Vytvoříme i celé podloubí historického náměstí.

Velkoformátové bannery, které lze umístit na fasádu.

TECHNOLOGIE A MATERIÁLY

Na výrobu praporů, vlajek a bannerů používáme několik materiálů, v závislosti na prostředí, kde se budou používat. Pro větrné prostředí a v případech, kde je žádoucí maximální odolnost vlajek, doporučujeme materiál Vlajkovina. Jedná se o velice odolnou netkanou textilii z polypropylenu. Materiál vyniká vysokou odolností proti roztržení. Díky své nízké plošné hmotnosti se výborně hodí pro výrobu bannerů a vlajek například pro sportovní a kulturní venkovní akce i výrobu reklamních a informačních plachet.

Používáme také plachtové PVC materiály vhodné pro exteriérové i interiérové umístění s dlouhodobou životností.  Bannery jsou vysoce pevné a 100% neprůhledné. Bannery lze svařit a po obvodu opatřit lemováním a kovovými oky.

Dalším materiálem pro výrobu bannerů je stanovina Tenstex II. Je to odlehčená, 100% polyesterová textilie s vynikajícím velmi pružným polyuretanovým zátěrem, odolávajícím teplotám až 200°C. Díky velké teplotní odolnosti je možno tento materiál potiskovat digitálním tiskem termotransferovou sublimační metodou ve fotografické kvalitě.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA VLAJEK A BANNERŮ

Roztrhal vám vítr prapory, vlajky i bannery a potřebujete je vyměnit ? Vyrobíme vám bannery i vlajky podle vašich rozměrů, tak aby jste mohli použít na vaše již hotové a stávající konstrukce. Typ a vzdálenost uchycovacích ok přizpůsobíme vaším požadavkům. Potisk je prováděn kvalitní digitální technologií metodou sublimačního tisku. Barva se vsákne do polyesterového vlákna, následně je stabilizována při vysoké teplotě 200°Celsia a odolává tak praní i povětrnostním vlivům. Barevnost, složitost a kreativita vašeho potisku není omezena. Na výběr z několika typů materiálů.

Bannery na fasádu různých rozměrů.

Vlajky, beach flagy a bannery v jednotném designu pro posílení identity značky.

Vyrobíme vám bannery i vlajky podle vašich rozměrů.

Odolává sluníčku i povětrnostním vlivům.

PRAPORY STANDARD

Image
Konstrukce praporu STANDARD se skládájí z laminátových tyčí s otočným horním ráhnem. Nosné laminátové tyče jsou rozložitelné na díly, které lze společně s praporem přepravovat v pouzdře, který je součástí dodávky. K praporu lze dokoupit exteriérovou nebo interiérovou desku, špici do země a jiné příslušenství.

VELIKOSTI POTIŠTĚNÉ ČÁSTI PRAPORU:
S - 74 x 130 cm
M - 74 x 248 cm
L - 74 x 388 cm

CECHOVNÍ VLAJKY A PRAPORY

Image
Nejenom pro prezentaci firmy jsou vlajky a prapory určeny. Každý sportovní tým, klub či město má svou vlajku s erbem, bez které se neobejdou. Velikost a barva praporu je přizpůsobena podkladům a požadavkům zákazníka. Použitý materiál je Satén nebo Vlajkovina s možností různých způsobů uchycení, zakončení a zpracování.
 
Cechovní vlajky a prapory tiskneme vysoce kvalitní sublimační metodou. Sublimace plně nahrazuje dříve moderní způsob vyšívání a je i v mnoha detailech jemnější a brilantnější. Barva, která je stabilizována uvnitř vlákna při teplotě 190 °C, odolává praní, otěru a povětrnostním vlivům. Vlajky a prapory jsou vyráběný sendvičově a ani na slunci neprosvítají, proto mohou být potištěny z obou stran rozdílně.
Image
Image
Image
Image

Zajímají vás možnosti a ukázky jednotlivých formátů a způsobů šití vlajek?

JACHTAŘSKÉ VLAJKY

Image
Ve spolupráci s rozhodčími z Českého svazu jachtingu jsme vyvinuli soubor vlajek pro pořádání jachtařských závodů. Vzniklo tak několik závodních sad, se kterými můžete bez problému pořádat jachtařské závody. Vlajky nabízíme v několika velikostech s možností výběru plastových nebo nerezových karabin, pro přidělání vlajek na startovní stožáry.
Image
Nenašli jste to pravé?

Potřebujete více informací?

Image
Image
Image
Image
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz